(098) 317-45-45 (050) 317-45-45
Ортопедичний матрац Sleep&Fly Organic GAMMA

Ортопедичний матрац Sleep&Fly Organic GAMMA

Чохол матраца має особливу структуру волокон матеріалу Bio Cotton, що забезпечує як водну, так і повітряну регуляцію, а також створює оптимальний мікроклімат, що особливо важливо для сну в літній час.

В якості м'яких настилів в матраці використовується інноваційна піна Carbon Foam 3D Design. Ця піна являє собою екологічно чистий, пористий матеріал, що містить в своєму складі активний глобулярний вуглець, який відмінно нейтралізує запахи, а також поглинає електромагнітне випромінювання. Пориста структура піни Carbon Foam 3D Design забезпечує оптимальну повітряно-водну циркуляцію всередині матраца, завдяки чому матрац «дихає».

Матрац виготовлений на основі унікального пружинного блоку IQ Spring, особливістю пружин якого є їх форма: вузька середня частина і широкі підстави, так звана форма «пісочного годинника». Така форма пружин дозволяє сконцентрувати в одному матраці кілька рівнів жорсткості - від початкової м'якості до подальшого збільшення жорсткості, що забезпечує неперевершений комфорт і оптимальну підтримку хребта.

Обліковий номер SKU: 20120300000000_
  • Деталі
  • Додаткова інформація
  • Теги товарів
  • Відгуки
Деталі Додаткова інформація Теги товарів Відгуки

Купити за 1 клік

* Обовязкові поля