(098) 317-45-45 (050) 317-45-45
  • BERKELEY (Берклі) крісло з підставкою під ноги
  • BERKELEY (Берклі) крісло з підставкою під ноги
  • BERKELEY (Берклі) крісло з підставкою під ноги

Детальніше

BERKELEY (Берклі) крісло з підставкою під ноги

Короткий огляд

Крісло Berkeley - представник справжнього чоловічого стилю в асортименті нашої компанії! Лаунж крісло Берклі - це переосмислення сучасної класики, зразок респектабельної елегантності і лаконічності. Плавні лінії і незвичайна форма цікавим чином поєднується з традиційним дизайном шкіряних крісел. Ми перевірили на собі - навіть короткий відпочинок в такому кріслі схожий на повноцінну відпустку! У комплект входить крісло і оттоманка для ніг, яка може бути використана як повноцінне сидіння. Крісло оснащене поворотним механізмом, кут повороту 360 градусів. Зручні м'які підлокітники тільки підвищують рівень комфорту і релаксу!

Сфери застосування цієї моделі крісла для відпочинку - різноманітні. Крісло ідеально впишеться в лаунж зони чоловічого клубу, сигарного домуу, шикарного заміського клубу, барбершопа, сучасного коворкінгу. Також його можна поставити в лобі готелів, салонах, кінотеатрах, іншими словами, там, де відвідувачам потрібно скоротати час в очікуванні або просто відпочити від щоденної суєти і розслабитися.

ВАЖЛИВО: посадкова висота крісла - 38 см. Це означає, що крісло НЕ призначено для робочих, обідніх або письмових столів. Поруч з даною моделлю буде доречний кавовий або придиванний столик.

Обліковий номер SKU: ARM771A
16 986,00 грн.
Є обов'язкові поля, які не визначено. Будь ласка прокрутіть сторінку

* обов'язкове поле

  • Деталі
  • Додаткова інформація
  • Теги товарів
  • Відгуки
Деталі Додаткова інформація Теги товарів Відгуки

Купити за 1 клік

* Обовязкові поля